A może by tak inne oblicze wczasów?

Jak już jest wiadomo, turystyka się rozwija na szeroką skalę, pomimo tego, że pojawiają się takie przeszkody, jak chociażby ostatnio panujący wirus. Pomimo, że wiele firm poniosło klęskę, to również wiele się podniosło lub pojawiły się nowe. Dzięki szczepionkom rynek turystyki się uspokaja i jednocześnie proponuje nowe sposoby wypoczynku. Modny staje się wypoczynek w ruchu, będący elementem dbania o kondycję fizyczną i zdrowie, tematy które są obecnie modne. Ale nie o modę tylko tutaj chodzi, bo przecież jak wiadomo, uwzględnianie ćwiczeń fizycznych w swoim życiu powoduje że dłużej czujemy się młodzi i mamy więcej energii by żyć w sposób aktywny również w pozostałych dziedzinach życia.

Jeśli więc jesteś jedną z tych osób, to na pewno spodoba ci się pomysł, żeby połączyć ćwiczenia fizyczne z wczasami, po to by nie przerywać dbania o kondycję fizyczną. A jeśli jesteś osobą, dla której taki rodzaj wczasów mógłby stać się punktem rozpoczynającym odchudzanie, to może warto byłoby poszukać opcji wyjazdu w takim stylu.

Pomysł na wczasy…

Tak zwane “wczasy odchudzające”… Nowa moda
Obecnie w renomowanych hotelach możliwy jest dostęp do siłowni, fitnessu, basenu, jacuzzi, dlatego wypoczynek z uwzględnieniem ruchu staje się bardziej popularny i nawet można znaleźć oferty które poprowadzą cię programem wypoczynkowo – ruchowym.
Takie opcje turystyczne są dostępne w wielu krajach , które między innymi związane są z rozwojem duchowym i podejściem holistycznym. Często więc w programie można spotkać ćwiczenia rozciągające czyli różne rodzaje jogi, a jest w tym temacie wybór.

Na przykład na tej stronie do której tutaj podany został link: Weight Loss Holidays & Retreats | Health and Fitness Travel możesz znaleźć wszystko co do szczęścia jest potrzebne w tej kwestii. W zakładce destynacje znajdziesz listę krajów które oferują wyjazdy do wielu krajów świata, dla jednej osoby, dla dwóch osób, czy dla kilku. W przykładowej ofercie otrzymasz: 7 – mio dniowy wyjazd z zakwaterowaniem, (5x) trzema posiłkami czyli śniadanie, II śniadanie połączone z lunchem, kolacja, możliwy transport z i na lotnisko. Dostępne w ofercie są ćwiczenia przez pięć dni na plaży każdego ranka, 4x rozciąganie i ćwiczenia w basenie, popołudniowe ćwiczenia np. Wspinaczka, cztery sesje jogi oraz jeden masaż relaksacyjny całego ciała. W ofertę wchodzą również takie dodatki jak napoje i przekąski składające się z roślinnych składników (mleko kokosowe, daktyle, orzechy) które są dostępne przez cały czas. Ponad to codzienna konsultacja z doradcami i trenerami w tematyce zdrowia i ćwiczeń oraz wiele innych dodatków, które są wliczone w cenę wyjazdu.
Znajdziesz również oferty które obejmuje kod rabatowy, nawet do 50 procent zniżki.
Dostępne są także różne terminy i jest ich dosyć sporo , więc masz możliwość by dostosować swój urlop do którychś z tych dat.

Urlop spędzony w taki sposób będzie na pewno ciekawym doznaniem i niezapomnianym doświadczeniem, dlatego, może warto byłoby się zastanowić nad zmianą trybu życia od takiego wyjazdu. Jak myślisz?