Gdzie zarezerwować nocleg?

Jeśli już wybrałeś miejsce na urlop, to dobrze byłoby pomyśleć o odpowiednim lokum na ten czas. Jak wiadomo możliwości jest mnóstwo, które w dużej mierze zależne są od kwoty wynajmu. I trzeba również wziąć pod uwagę termin, bo rezerwacja na ostatnią chwilę może okazać się fiaskiem.
Do wyboru kwatery, apartamenty. Znajdziesz miejsca z górnej i niższej półki, wszystko zależ od tego jaką sumę zamierzasz przeznaczyć na nocleg.

Amsterdam, Holandia

W ścisłym centrum Amsterdamu, nieopodal słynnego Domu Anny Frank, znajdziesz ekskluzywny nocleg w cenie od 1500 zł wzwyż. Jednym z takich miejsc jest Villa 360 która ma wysokie notowania na stronach podróżniczych, bo zbliżające się aż do oceny 10. Podstawowa opłata zawiera pokój, osobną łazienkę, może być ogród bądź taras, dostęp do internetu, telewizora,możliwość korzystania z baru w pokoju, zestaw do parzenia kawy, w cenie jest śniadanie, inne posiłki czy dodatkowe napoje są płatne.

W okolicach stadionu Johan Cruyff Arena i stacji metra oraz kolejowej znajduje się hotel Hampton by Hilton Amsterdam Arena Boulevard w miejscu tym za pokój zapłacisz 1000 zł wzwyż i możesz bezpłatnie korzystać z wielu usług. W zakresie jest internet, miejsce do pracy, telewizor,fitness, bar, łazienka w pokoju z prysznicem, prywatny parking oraz inne.

W hotelu Sofitel Legend The Grand Amsterdam za nocleg zapłacisz 2000 zł wzwyż. Udogodnienia jakie oferuje placówka to transfer lotniskowy, dostęp do basenu, do centrum fitness, restauracja, obsługa pokoju, bar, fantastyczne śniadanie, dostęp do internetu, telewizor, ekspres do kawy, widoki oraz wiele innych usług, które można zamówić, jak na przykład budzenie na życzenie. Hotel znajduje się w centrum, z tego miejsca dostaniesz się wszędzie pieszo, bądź możesz skorzystać z usług komunikacji miejskiej.

Bruksela, Belgia

Ciekawym i nowoczesnym miejscem na nocleg znajduje się ulokowany w centrum Coeur Sablon. Nocleg będzie cię tutaj kosztował od 1000 zł w górę w zależności od ilości osób ,dni. Z hotelu łatwo się przemieścić do wielu miejsc w mieście, chociażby na piechotę. Otrzymujesz dostęp do bezpłatnego wi -fi, tarasu czy możesz skorzystać z pokoi rodzinnych; łazienka znajduje się w pokoju, telewizor, dodatkowe usługi które można zamówić.

Doskonale ulokowanym hotelem jest Brussels Marriott Hotel Grand Place, bo na piechotę, dostaniesz się stamtąd do każdego miejsca w centrum w ciągu 5 – 10 minut na piechotę, poza tym metro i stacja kolejowa znajdują się w pobliżu, a do lotniska masz około 16 km. Hotel opłacisz od 1200 zł wzwyż, i masz dostęp do wi – fi, telewizora, kawy, herbaty, baru,łazienki, widoków na miasto i wiele innych. Hotel jest również dostosowany do konferencji czy szkoleń.

Argus Hotel Brussels, to możliwość noclegu za 800 zł w górę, znajdujący się około 20 minut od centralnego wielkiego placu, oferuje pokoje z łazienką, telewizor i internet, pokoje rodzinne, parking. Kawa i herbata w pokoju, akceptowane są zwierzęta domowe, śniadanie w cenie, a personel jest dostępny przez całą dobę.