Atrakcje Słonecznego Brzegu

Każdy kraj ma swoją Ibizę. Niewątpliwie takim miejscem w Bułgarii jest Słoneczny Brzeg. Jest to miejsce, które śmiało można określić jako jedną z imprezowych stolic starego kontynentu. Słoneczny Brzeg przyciąga młodych ludzi chętnych na zabawę nie tylko z Bułgarii, ale i z całej Europy. Słoneczny Brzeg może zaoferować wszystko, co niezbędne do udanej zabawy. Każdy ma szansę spędzić tutaj wakacje marzeń. Sprawdźmy zatem Bułgaria Słoneczny Brzeg co warto zobaczyć

Hobby i wczasy.

Słoneczny Brzeg, to niekończąca się plaża, rozbudowany park wodny, wesołe miasteczka i wszelkie atrakcje, jakie tylko możecie sobie wymarzyć. Z drugiej strony możliwość nurkowania oraz uprawniania sportów wodnych. Do tego jeszcze dochodzi wiele atrakcji turystycznych, na jednodniowe wycieczki i mam obraz Słonecznego Brzegu.

Pierwszą i najważniejszą atrakcją jest oczywiście plaża, od której nazwę nosi Słoneczny Brzeg. Wiele kilometrów złotej piaszczystej plaży, to z całą pewnością marzenie wszystkich plażowiczów. Plaża gwarantuje wszystko czego potrzebujemy do wypoczynku. Leżaki na wynajem, parasole oraz wiele barów i plaże z djem. Dla dzieci przygotowano również wiele atrakcji jak dmuchańce czy też zabawy w wodzie.

Jeżeli zmęczy Cię głośny Słoneczny Brzeg, to nie problem. Jest na to proste rozwiązanie – Irakli. Ciche i spokojne miejsce, gdzie możesz pobyć na plaży w ciszy. Do tego piękne tereny spacerowe i malownicze urwiska. W pogodny dzień morze w Irakli jest prawie przezroczyste, a umiarkowane prądy będą bezpieczne dla większości pływaków.

Kolejna z atrakcji Słonecznego Brzegi to jednodniowe rejsy. Bardzo wielu turystów decyduje się na spędzenie dnia na luksusowym katamaranie. Dzień na morzu, opalając się i delektując pysznym jedzeniem i piciem niewątpliwie dla wielu osób jest synonimem odpoczynku i luksus. To jednak nie wszystko, może w taki sposób dopłynąć na niemalże puste plaże. Dla spragnionych nurkowania, to również idealny sposób.

Jestem przekonany, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swoich potrzeba w Słonecznym Brzegu.